wtorek, Lipiec 17, 2018

Witaj w świecie Audi A4 Klub Polska

Początki Audi A4 Klub Polska to luty 2006 roku. Wszystko zaczęło się od tego, kiedy stałem się posiadaczem kolejnego już egzemplarza Audi A4. Postanowiłem zebrać w jednym miejscu użytkowników i miłośników najbardziej popularnego modelu Audi. Stworzyć miejsce, gdzie będzie można wymieniać między sobą swoje opinie, rozwijać zainteresowania, hobby związane zarówno z tą marką aut jak i generalnie motoryzacją, wzajemnie sobie pomagać i rozwiązywać problemy, organizować spotkania lokalne jak i zloty ogólnopolskie oraz służyć pomocą wszystkim, podobnie pozytywnie zakręconym jak ja. Początki nie były łatwe, ale dzięki mojej pasji do Audi oraz dzięki pomocy kilkunastu zapaleńców, stworzyliśmy coś naprawdę niesamowitego. Z biegiem czasu na swojej drodze spotkałem mnóstwo fajnych ludzi, którzy przyczynili się do rozwoju klubu. Mogę śmiało napisać, że sukces został odniesiony w tak rozbudowanej i cenionej przez innych formie.

SOCIAL MEDIA

28,537FaniLubię to
209ObserwującyObserwuj

Nasze forum

Układ forum został zaprojektowany tak, aby wszystko było jak najbardziej czytelne i przyjazne użytkownikom. Z miesiąca na miesiąc przybywa olbrzymie grono użytkowników dzięki czemu forum coraz prężniej się rozwija i funkcjonuje na coraz większą skalę. Aktualnie zarejestrowanych jest na nim ponad 165 000 użytkowników. Napisano prawie 4 400 000 postów, dzięki czemu jest to największe forum motoryzacyjne na świecie, skupiające miłośników modelu Audi A4/S4/RS4 i nie tylko.

Nasza misja

Takim moim małym marzeniem, jest zgromadzenie w jednym miejscu, jak największej liczby użytkowników i miłośników Audi A4/S4/RS4. Chciałbym, aby klub był jednym z największych klubów motoryzacyjnych na świecie.

Nasze zloty

Klub oprócz spotkań na poziomie wirtualnym działa też bardzo mocno na gruncie towarzyskim – ludzie z danych rejonów Polski i nie tylko spotykają się na tzw. spotach lokalnych. Praktycznie w każdym rejonie kraju, użytkownicy są w stanie znaleźć miejsce takich spotkań i dołączyć do grona zapaleńców. Dwa razy do roku (zima i lato) są organizowane zloty ogólnopolskie, gdzie następuje jedna wielka integracja. Zabawa zawsze jest przednia, a wspomnienia na długo pozostają w pamięci uczestników i zawsze miło się do nich powraca.

Nasza przyszłość

Jako że klub traktuję jak dziecko, to jego przyszłość jest dla mnie bardzo ważna. Wkładam w niego dużo serca i pieniędzy, aby służył nam wszystkim jak najdłużej, bo dzięki niemu można poznać naprawdę wspaniałych ludzi. Rodzą się nowe znajomości przyjaźnie, a nawet miłości…i nie tylko do aut.

To właśnie ja jestem sprawcą tego całego zamieszania. Założenie klubu to była jedna z fajniejszych rzeczy, jakie zrobiłem w swoim życiu. Audi to moja pasja i fajnie, że mogę ją dzielić z innymi.

Hugo – Prezes klubu